Лечение зубов под микроскопом

ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ ЗУБА У ВІННИЦІ: СИМПТОМИ

Симптоми, що вказують на те, що потрібно звернутися до стоматолога за ендодонтичним лікуванням (лікування кореневих каналів):
ниючий біль, що посилюється до вечора, Нічний біль,
зуб набуває сіруватий відтінок;
реакія зуба на холодне і гаряче, яка триває більше хвилини,
діагностовано запалення коренів зуба і прилеглих м’яких тканин при генттгенографии зубів,
В зубі, ураженому карієсом, пошкоджені емаль і дентин. Утворилися отвори відкривають бактеріям вільний доступ до пульпи зуба. Вона запалюється, і надалі розкладається (некроз). У нас найкраще лечение зубов под микроскопом в Виннице.

ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ
Процедура лікування зубів під мікроскопом у Вінниці включає наступні етапи:
лікування каналів зуба в ВинницеАнестезия.
Встановлення коффердама. Це сучасне стоматологічне пристосування являє собою одноразову латексну хустку, яка дозволяє надійно ізолювати хворий зуб від порожнини рота. Це не тільки полегшує роботу лікаря, але і захищає пацієнта, від попадання медичних розчинів в порожнину рота. Сьогодні в нашій країні коффердам використовують кращі лікарі-стоматологи, в тому числі в «стоматологічній студії Ольги Богданцевої».
Видалення ураженої карієсом ділянки зуба-некретомія.
Видалення пульпи — пульпэктомия.
Механічне проходження кореневих каналів.
Обробка каналів і зуба хімічним і механічним шляхом.
Пломбування кореневих каналів.
Контрольний рентгенівський знімок.
Постійна пломба.
При періодонтиті канали можуть містити ексудат. Саме тому потрібна така ретельна обробка і не завжди рекомендується пломбувати канал в перше відвідування. Необхідно переконатися, що інфекція повністю ліквідована.

ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ПІД МІКРОСКОПОМ ВІННИЦЯ
лікування зубів під мікроскопом у Вінниці
Дуже часто бажання заощадити на здоров’ї призводить до негативних наслідків. Послуга ендодонтичного лікування не є дешевою, тому дуже важливо зробити це один раз і якісно. А якщо ви потрапите в руки до некомпетентному лікаря, то є ризик не тільки погано пролікувати ( неповністю пройти канал або погано його промити), але і значно погіршити ситуацію недоречним втручанням. З цієї причини необхідно звертатися виключно до професіоналів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *