Туры в Турцию

Турецькі курорти вже давно є безумовним лідером для пляжного відпочинку. А багата спадщина Великих Імперій, стародавні міста, дивовижні пам’ятки та природні краси, приваблюють мандрівників з усього світу. Загадкові печерні поселення Каппадокії, Казкові палаци Султанів, Білосніжні схили Памуккале, Древні городи: Троя, Ефес, Олімпос, мальовниче узбережжя Эгеского моря, пісчані пляжі Анталійського узбережжя – заради цього варто відправитися в Туреччину! Ми пропонуемо найкращі Туры в Турцию
Щоб Ви не вибрали – поїздку по всій країні, плавання на круїзному лайнері вздовж берегів країни, спокійний відпочинок на морі або шопінг в Стамбулі – Агентстсво Фараб завжди запропонує кращі варіанти за приємними цінами.

Телефонуйте нам і ми підкажемо кращий варіант готелів та економії коштів, чи то Раніше бронювання або Гарячі тури в Туреччину. Вас чекають тури в Туреччину з Алмати та інших міст Казахстану, на кращі курорти: Анталія, Аланія, Белек, Бодрум, Фетхіє, Кушадаси, Мармарис.
Відпочивайте якісно – відпочивайте з Фараб!

Більш детальну інформацію про Акції, спецпропозиції, цінах і тури в Туреччину з Алмати і Астани, Ви можете дізнатися за телефоном 8-727-267-11-87 у наших менеджерів або відправивши заявку з сайту.

Чекаємо Вас в нашому офісі, розташованому за адресою, Республіка Казахстан, місто Алмати, вул. Фурманова 174Б (уг. пр. Абая).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *