Як працює автопілот Chevrolet Bolt

Концерн General Motors показав на відео як працює автопілот автомобіля Chevrolet Bolt. На відеоролику показано роботу безпілотного автомобіля Chevrolet Bolt, який протягом півгодини їздив по дорогах Сан-Франциско без допомоги водія.

Автопілот непогано впорався зі своїми прямими обов’язками. Bolt кілька разів пропустив пішоходів, які переходили проїжджу частину в недозволеному місці. Автомобіль сам зупинявся перед знаками «Стоп» і терпляче чекав зеленого сигналу світлофора, щоб плавно рушити з місця. На перехрестях автопілот теж вів себе адекватно, пропускав зустрічний транспорт при повороті наліво. Автомобіль одного разу опинився в нештатної ситуації, коли по зустрічній смузі довелося об’їжджати стояв на узбіччі вантажівку, частково перекривав проїжджу частину.

Це вже другий ролик з автопілотом. У січні концерн GM показав, як безпілотний Chevrolet Bolt їздив по Сан-Франциско з президентом компанії Деном Амманном, який перебував в автомобілі в якості пасажира. Тоді Bolt обганяв інші транспортні засоби, пропускав пішоходів і велосипедистів, міняв смугу руху і розвертався, ніхто не постраждав.

General Motors планує використовувати автономний Chevrolet Bolt в якості першого безпілотного таксі, в якому візьме участь і таксомоторна компанія Lyft. Фантастика стає реальністю.

Американський автогігант для осуществелния цього проекту вже вклав у Lyft 500 млн доларів і послідовно пересаджує водіїв одного з найбільших таксі-сервісів США на свої електромобілі. Перше безпілотне таксі на базі Chevrolet Bolt комплектується блоком батарей ємністю 60 кіловат-годин, їх заряду вистачає на 320 км шляху. Максимальна швидкість 146 км на годину, для таксі цього більш ніж достатньо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *